Logo Gmina Leoncin

Jesienne biegi przełajowe

7 października wzorem lat ubiegłych Zarząd UKS Goliat zorganizował biegi przełajowe, których stawką był puchar Wójta Gminy Leoncin. Łącznie do zdobycia było 11 pucharów – po jednym w każdym dystansie oraz 48 medali.

Już od rana na każdego z uczestników czekał też gorący posiłek.

W tym roku w zmaganiach sportowych wzięło udział blisko 140 zawodników - dzieci, młodzież i dorośli. Sportowcy oprócz biegów przełajowych mogli też zmierzyć się biegach sztafetowych.

Klasyfikacja medalowa biegi indywidualne:

  1. 100m dziewcząt r. 02/03: 1. Natalia Kuczyńska (Głusk), 2. Justyna Olędzka (Górki), 3. Oliwia Łukowska (Leoncin)
  2. 1500m chłopców r. 02/03: 1. Krystian Rogowski (Głusk), 2. Adrian Giel (Górki), 3. Michał Zajdel (Górki)
  3. 800m dziewcząt r.04/05: 1. Ola Cybulska (Leoncin), 2. Katarzyna Bloch (Leoncin), 3. Klaudia Andrzejewska (Głusk)
  4. 1200m chłopców r.04/05: 1. Eryk Kiełbasiński (Głusk), 2. Szymon Bolczak (Leoncin), 3. Dominik Kucharski (Górki)
  5. 600m dziewcząt r. 06/07: 1. Dominika Pręgowska (Leoncin), 2. Pola Rawska (Leoncin), 3. Nikola Cybulska (Leoncin)
  6. 800m chłopców r. 06/07: 1. Kacper Burzyński (Górki), 2. Sebastian Wiśniewski (Leoncin), 3. Adam Gawroński (Leoncin)
  7. 400m dziewcząt r. 08/09: 1. Inga Piskorska (Leoncin), 2. Gabriela Kuczyńska (Leoncin), 3. Ola Trojanowska (Głusk)
  8. 600m chłopców 08/09: 1. Bartosz Marciniak (Leoncin), 2. Piotrek Wojciechowski (Leoncin), 3.Mikołaj Białowąs (Leoncin)
  9. 200m dziewcząt r. 10/11: 1. Anna Zając (Leoncin), 2. Natalia Marciniak (Leoncin), 3. Joanna Laskowska (Głusk)
  10. 300m chłopców r. 10/11: 1. Filip Dwojak (Leoncin), 2. Eryk Piasecki (Leoncin), 3. Krystian Michalczyk (Leoncin)
  11. 100m przedszkole dziewczęta: 1. Katarzyna Zając (Głusk), 2. Hania Turkiewicz (Leoncin), 3. Jula Piotrowska (Leoncin)
  12. 150m przedszkole chłopcy: 1. Bartosz Kuczkowski (Głusk), 2. Adaś Vamaj (Głusk)

Klasyfikacja medalowa biegi sztafetowe:

  1. 4x1000m r.02/03: 1. Głusk (Natalia Kuczyńska, Krystian Białowąs, Krystian Rogowski, Dominik Kiełbasiński), 2. Leoncin II, 3. Leoncin I
  2. 4x600m r. 04/05: 1. Głusk (Hubert Białowąs, Oliwier Topolski, Klaudia Andrzejewska, Eryk Kiełbasiński), 2. Leoncin I, 3. Leoncin II
  3. 4x400m r.06/07: 1. Leoncin I (Sebastian Wiśniewski, Jakub Pawłowski, Bartosz Marciniak, Jakub Szymański), 2. Leoncin II, 3. Głusk.

Z upoważnienia Wójta Gminy Leoncin Adama Krawczak nagrody: puchary, medale i dyplomy wręczył Animator Orlika 2012 w Leoncinie Antoni Łaszczyk.

Wójt gminy zaprasza

Adam Mirosław Krawczak

Urząd Gminy Leoncin

ul. Partyzantów 3
05-155 Leoncin
tel./fax: 22 785 66 00
e-mail: ug.leoncin@tlen.pl

Nr konta do wpłaty podatków i opłat

43 8011 0008 0040 0400 0273 0173

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

marzec 2019
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.