Logo Gmina Leoncin

Turnieje w halową piłkę nożną

W dniach 4 – 12 marca 2017 r. na Hali Sportowej w Leoncinie rozgrywane były turnieje sportowe o puchar Przewodniczącej Rady Sołeckiej w Leoncinie.

4 marca w pierwszym dniu zmagań sportowych na boisku zmierzyło się 8 drużyn z rocznika 07/08. Najlepszą okazała się UKS SP 98 Warszawa, drugie miejsce na podium zajął KS Świt Nowy Dwór Mazowiecki a na trzecim miejscu UKS Goliat II Leoncin. Tytuł najlepszego bramkarza przyznany został Adamowi Gawrońskiemu. Najlepszym zawodnikiem Maciej Warchoł a najlepszym strzelcem okazał się Paweł Oporski.

W poniedziałek 6 marca na boisku zmagali się zawodnicy drużyn z rocznika 04/05. Tu zwycięstwo wywalczył Goliat I, drugie miejsce zajął Goliat III a na trzecim miejscu podium Goliat II. Najlepszym bramkarzem uznany został Mateusz Janiak a Królem strzelców Eryk Kiełbasiński.

10 marca do turnieju przystąpiło 5 drużyn – rocznik 01/02. Pierwsze miejsce wywalczyli zawodnicy z UKS Goliat II Leoncin. Drugie miejsce przypadło UKS Reduta Modlin Twierdza. Na trzecim miejscu stanął UKS Goliat I Leoncin. Najlepszym bramkarzem okazał się Adam Wróblewski a Królem strzelców Kuba Szczepaniak.

W sobotę 11 marca w sportowych zmaganiach wzięło udział 5 drużyn – rocznika 09/10. Tu pierwsze miejsce zdobyli zawodnicy z UKS Goliat V, na drugim miejscu uplasował się UKS Goliat III a na trzecim UKS Goliat II. Tytuł najlepszego bramkarza zdobył Filip Witkowski a Króla strzelców – Maciej Turkowski.

12 marca w ostatnim dniu piłkarskich zmagań na boisku zmierzyli się seniorzy. Pierwsze  miejsce wywalczyło Południe, drugie miejsce na podium zajął Goliat a trzecie Somgorsi. Za najlepszego bramkarza uznany został Kacper Dominiak (Goliat) a Królem strzelców Tomasz Pawłowski (Południe).